Apie

Klaipėdos rajonas unikalus ne tik savo gamta, bet ir versliomis bendruomenėmis. Šioje internetinėje svetainėje rasite informaciją apie paslaugas, kurias gali pasiūlyti talentingi kaimo gyventojai.

Organizuojate šventę ar renginį? Ieškote išskirtinių pramogų ar poilsio formų? Norite pristatyti kraštą turistams?

Pajūrio bendruomenės tikrai turi, ką pasiūlyti!

APIE PROJEKTĄ

ĮMano Gargždai“ įgyvendina „Leader“ programos finansuojamą projektą „Viešieji ryšiai – bendruomenių verslumo didinimo priemonė“. Skirta paramos suma – 25 000 litų (7240,50 Eur).

Projekto tikslas – teikti viešinimo paslaugas bendruomenių organizuojamiems renginiams, pramogoms, paslaugoms ir panašioms veikloms. Sukurti bendruomenių ir jų teikiamų paslaugų teigiamą įvaizdį, taip didinant kaimo patrauklumą, skatinti gyvenimą kaime bei gerinti bendruomenės narių gyvenimo sąlygas.

Projekto dalyviai – bendruomenės, galinčios pasiūlyti paslaugas visuomenei:

1. Asociacija Dauparų bendruomenė

2. Judrėnų Stepono Dariaus bendruomenė

3. Bendruomenė „Daukšaičių pušynėlis“

4. Asociacija „Šaltupė“

5. Brožių bendruomenė

6. Tilvikų kaimo bendruomenė

7. Visuomeninė organizacija Vėžaičių bendruomenė

8. Kaimo bendruomenė „Smilgynai ir kaimynai“

Bendruomenės buvo atrinktos, atsižvelgiant į verslumą (įdarbintų žmonių skaičių), galimybę paslaugas pasiūlyti platesnei auditorijai, motyvaciją viešinti paslaugas.

Projekto įgyvendinimo metu bendruomenėms bus suteiktos šios paslaugos:

1) IT specialisto paslaugos (internetinio puslapio sukūrimas, kuriame pristatomos teikiamos paslaugos)

2) Fotografo paslaugos (parengiama vaizdinė medžiaga – fotografijų albumai, video filmukai, kurie naudojami pristatant teikiamas paslaugas)

3) Viešųjų ryšių paslaugos (parengti straipsniai, pranešimai spaudai, aprašymai internetiniame puslapyje)

Be to, bendruomenės bus apmokytos pačios administruoti internetinės svetainės turinio valdymo sistemą, socialinius tinklus.

Apie VšĮ „Mano Gargždai“

Įstaiga administruoja aktyvų naujienų portalą Klaipėdos rajone www.mano-gargzdai.lt, kuris per mėnesį sulaukia vidutiniškai apie 50 000 apsilankymų, apie 20 000 unikalių lankytojų (Google Analytics duomenimis). Visos informacinės žinutės taip pat publikuojamos socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame portalas „Mano Gargždai“ turi virš 9000 gerbėjų.

PREZENTACIJOS