Ekskursija į Valdovų rūmus

Ekskursiją pradėjome nuo Vilniaus senamiesčio. Gidė pasitiko prie Aušros vartų ir ekskursija tesėsi iki Katedros aikštės. Grožėjomės senąja miesto architektūra, klausėmės įdomių gidės pasakojimų, susijusių su Lietuvos istorija.

Bet didžiausią įspūdį paliko Valdovų rūmai. Atkastos senųjų rūmų liekanos ir kiti eksponatai ne vieną privertė aikčioti ir susimąstyti apie didingą mūsų valstybės praeitį ir ją valdžiusius kunigaikščius. Taip pat turėjome progos pasigrožėti tarptautine paroda „Florencija Renesanso ir Baroko laikais. Tapyba iš fondo Cassa di Risparmio di Firenze ir banko CR Firenze kolekcijų“. Neišdildomą įspūdį paliko tarptautinė paroda „Saksonijos kurfiurstai – Lietuvos didieji kunigaikščiai: dvaro kultūra ir menas valdant Augustui II ir Augustui III“.  Siūlome aplankyti šį nuostabų muziejų. Nepasigailėsite!

Mes, kelionės į Vilnių dalyviai, esame nuoširdžiai dėkingi VO Vėžaičių bendruomenės tarybai už suorganizuota puikią pažintinę išvyką.

Straipsnio autorė: Aleksandra Grinevičienė

Kelionės išlaidas iš dalies finansavo Klaipėdos rajono savivaldybė pagal „ 2018 metų nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenės veiklos stiprinimo programą“

rodyklė

 

 

KOMENTARAI: